סניף תל אביב: 03-5660045 / סניף כפר סבא: 09-7604345
    דוא"ל:
 officeks@petholim.co.il
 
   
 
 
  תחומי עיסוק  
 

 
  צרו איתנו קשר  
 

 
 
  עקבו אחרינו  
 
 
 

 
 
     
 

 הכשת נחש בכלבים דרכי טיפול

 
 
     
 

מה כדאי לעשות בעת הכשת נחש

זיהיתם שכלביכם הוכש על ידי נחש? חשוב להגיע בהקדם האפשרי לווטרינר לצורך מתן מענה רפואי מהיר, עדיף למרפאה שמנוסה במקרים של הכשת נחש בכלבים דרכי טיפול. אך לפני כן, יש כמה דברים שחשוב לעשות ברגע שזה קורה. ראשית, חשוב במיוחד למנוע תזוזה של הכלב ויש לקחת אותו בידיים. אם הכלב הוכש באזור הפנים, כדאי להסיר את הקולר מצווארו. אם הנחש עוד בסביבה מומלץ לקרוא ללוכד נחשים שיעזור לזהות אותו וימנע סכנה עתידית. וכמובן, הביאו אותו בדחיפות למרפאה וטרינרית שתוכל לתת מענה במקרים של הכשות נחשים בכלבים טיפול. אם אתם מחפשים מרפאה כזו, ד"ר יובל סמואל - מרכזים לרפואה וטרינרית הוא המקום בשבילכם. אנחנו זמינים בכל שעה ביום, כל יום ומספקים שירות וטרינרי עבור אלפי לקוחות, כולל במקרים של הכשת נחש בכלבים דרכי טיפול מקצועיים ומהירים.  
 

 

הכלב שלי הוכש - מה עושים?

כפי שחשוב לדעת מה כן לעשות במקרה של הכשת נחש בכלבים - כך גם כדאי במיוחד לדעת מה לא לעשות. קודם כל, אין לנסות לתפוס את הנחש ואין להתקרב אליו, כיוון שאתם מציבים גם את עצמכם בסכנת חיים. נוסף על כך, לא מומלץ לנסות לטפל בפצע ההכשה ולא לחסום את האיבר - ובהחלט לא לנסות למצוץ את הארס. למרות שהכשות נחש עלולות להיות קטלניות, במרבית המקרים, הכלבים ישרדו עם טיפול מהיר ומקצועי. חשוב להדגיש כי אם אתם חושדים כי כלביכם הוכש, יש להביאו לווטרינר שזמין באירועים של הכשות נחשים בכלבים טיפול. רשת המרפאות שלנו זמינה בתל אביב ובכפר סבא עבור מקרים כאלו. 

טיפול בכלב אצל ד"ר יובל סמואל

כלביכם הוכש? רק וטרינרים מוסמכים יכולים לתת את המענה הנכון עבורו. ד"ר יובל סמואל - מרכזים לרפואה וטרינרית מפעיל רשת של מרפאות וטרינריות שכוללות צוות וטרינרי מסור בעל ותק בתחום. אנחנו מציעים מגוון רחב של שירותים וטרינריים, כולל בדיקות, ניתוחים ושירותי חירום. זקוקים לסיוע במקרה של הכשת נחש בכלבים דרכי טיפול? צרו איתנו קשר בטלפון שבראש העמוד או פנו ישירות לאחד הסניפים והצוות שלנו ישמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב במחירים נוחים

 
     
     
     
     
     
   

 וטרינר חירום: 050-6493693 | דוא"ל: officeks@petholim.co.il

סניף וטרינר תל אביב והסביבה   רח' החשמונאים 107 תל אביב.  טל: 03-5660045
סניף וטרינר כפר סבא והסביבה   רח' ששת הימים 45 כפר סבא .  טל: 09-7604345
סניף וטרינר כפר שמריהו   רח' הזורע 18 א, כפר שמריהו . טל:  050-6493693
סניף וטרינר צור יגאל - ליד כוכב יאיר (חדש)   רח' מצפה ספיר, צור יגאל. טל : 09-8326276
סניף כפר סבא הירוקה   רח' רפפורט 1 – קניון שבירו כפר סבא  טל: 09-7745099
     
מספרי טלפון וטרינר חירום או וטרינר תורן   טל : 050-6493693
 
וטרינר כלבים | מרפאה וטרינרית | סירוס כלב | עיקור כלבים |   
קידום אורגני | קידום אתרים