סניף תל אביב: 03-5660045 / סניף כפר סבא: 09-7604345
    דוא"ל:
 officeks@petholim.co.il
 
   
 
 
  תחומי עיסוק  
 

 
  צרו איתנו קשר  
 

 
 
  עקבו אחרינו  
 
 
 

 
 
     
 

 וטרינר כלבים

 
 
 
מה היא הדרך הנכונה והטובה לטפל בכלב שלכם? איך הטיפול בחיית המחמד משפיעה על כל בני הבית? מה הם השירותים של ד"ר יובל סמואל?

כל מי שמגדל כלב בביתו או בחצרו יודע עד כמה הקשר בין הכלב לבעל הבית הוא חזק ומשמעותי. לא פעם ניתן להרגיש ולראות את השמחה המתפרצת של בעל החיים כאשר בעליו חוזר אחרי יום עבודה מפרך וארוך. אולם עם זאת נשאלת השאלה מה הוא היחס אותו צריך להעניק בעל הבית לכלבו על מנת שימשיך להיות שמח ואוהב.

אין ספק כי בראש ובראשונה כל כלב זקוק לחום ולאהבה אולם מעבר לכך אין לוותר על רמת הטיפולים הרפואיים להם זקוק הכלב שלכם. וטרינר כלבים מנוסה ומקצועי יוכל להעניק לכלב שלכם את הטיפול האיכותי ביותר, על כן כל מה שהכלב שלכם זקוק לו הוא התקשרות עם המרפאה הווטרינרית וכמו כן עם וטרינר כלבים איכותי ביותר.

ממש כמו שכל אחד חבר בקופת חולים כזו או אחרת כך גם לכלב שלכם מגיע השירות הווטרינרי הטוב ביותר. ההשפעה של שירות וטרינרי איכותי אינה רק לגבי הכלב עצמו אלא על כל בני הבית וכל מי שבא במגע עם בעל החיים. וטרינר כלבים ידע להמליץ על התרופות האיכותיות ביותר ועל מוצרי המזון המומלצים, על החיסונים הנדרשים על מנת למנוע סיבוכים רפואיים כאלה ואחרים שעשויים להשפיע הן על מצבו הבריאותי וכמו כן על מצבו הנפשי של כלבכם.

חיסונים לכלבים? איך בוחרים היכן לחסן את הכלב שלכם?
כאמור על מנת לקבל את השירותים הנכונים והאיכותיים ביותר יש לקבל את חוות דעתם של לקוחות שניסו והצליחו. למרפאה הווטרינרית של ד"ר יובל סמואל יש הרבה מאוד לקוחות מרוצים אשר נהנים ממגוון מרשים ביותר של טיפולים. בין יתר השירותים ניתן למצוא שירותי וטרינר תורן למשך 24 שעות ביממה.

טיפול בגור כלבים? אין להתפשר על ניסיון!
טיפול כזה או אחר מצריך כאמור הרבה מאוד ידע וניסיון. המרפאה של ד"ר יובל סמואל הוקמה בשנת 2002 ומאפשרת שירותים רבים ואיכותיים לכל סוגי החיות. שירותים אלו כוללים מכשור מתקדם ביותר. חיסונים לכלב ושאר הטיפולים המוצעים באחריות מלאה ובמקצועיות.  
 
 
 
 
   

 וטרינר חירום: 050-6493693 | דוא"ל: officeks@petholim.co.il

סניף וטרינר תל אביב והסביבה   רח' החשמונאים 107 תל אביב.  טל: 03-5660045
סניף וטרינר כפר סבא והסביבה   רח' ששת הימים 45 כפר סבא .  טל: 09-7604345
סניף וטרינר כפר שמריהו   רח' הזורע 18 א, כפר שמריהו . טל:  050-6493693
סניף וטרינר צור יגאל - ליד כוכב יאיר (חדש)   רח' מצפה ספיר, צור יגאל. טל : 09-8326276
סניף כפר סבא הירוקה   רח' רפפורט 1 – קניון שבירו כפר סבא  טל: 09-7745099
     
מספרי טלפון וטרינר חירום או וטרינר תורן   טל : 050-6493693
 
וטרינר כלבים | מרפאה וטרינרית | סירוס כלב | עיקור כלבים |   
קידום אורגני | קידום אתרים