סניף תל אביב: 03-5660045 / סניף כפר סבא: 09-7604345
    דוא"ל:
 officeks@petholim.co.il
 
   
 
 
  תחומי עיסוק  
 

 
  צרו איתנו קשר  
 

 
 
  עקבו אחרינו  
 
 
 

 
 
     
 

 וטרינר נייד

 
 
 
מה היא המשמעות של שירותי וטרינר נייד? איך בוחרים את הווטרינר עבור חיית המחמד שלכם? אילו שירותים ניתן למצוא במרפאתו של ד"ר יובל סמואל?

הכלב הוא אמנם ידידו הטוב של האדם אולם האם גם האדם הוא ידידו הטוב של הכלב? על מנת להיות הידיד הטוב ביותר של חיית המחמד שלכם חשוב מאוד להעניק לכלב את כל התנאים האיכותיים ביותר על מנת לעזור לו גדול ולהתפתח כראוי. התנאים הטובים ביותר הם בראש ובראשונה מתן השירותים הווטרינריים היעילים והאיכותיים ביותר.

שירות וטרינרי איכותי הוא כזה אשר יכול להעניק את הטיפול הרפואי בכל זמן בכל מקום. וטרינר נייד של מרפאת החיות של ד"ר סמואל יגיע עד לבית הלקוח על מנת להעניק טיפול רפואי מכל סוג שהוא. כמו כן במקרים רבים ישנו חשש תמידי לאירועים כאלה ואחרים המאלצים שירותים רפואיים דחופים כמו במקרים של נשיכות, בליעות רעל או חפצים, נפילה מגובה, פגיעות מרכבים חולפים ועוד. במקרים אלו שירותיו של וטרינר נייד יכולים בהחלט להציל חיים.

כמו כן חשוב מאוד לדעת כי ההתקשרות עם מרפאת חיות איכותית משמע דאגה גם לכל בני הבית. חיות מחמד יכולים להחדיר הביתה תולעים ושאר מזיקים אשר עשויים לפגוע בכל בני הבית. מרפאת חיות איכותית תמליץ על דרכי הפעולה הנכונות והיעילות ביותר לטובת טיפול מונע לכלב או לחתול שלכם ובכך למנוע את הפגיעה בכל הבאים במגע עם חיות המחמד.

מחפשים וטרינר עד הבית? רק במרפאתו של ד"ר יובל סמואל!
במרפאתו של ד"ר יובל סמואל מקפידים הקפדה יתרה על רמת שירות גבוהה במיוחד. שירותים רבים עומדים לרשות ההולכים על ארבע למשך כל ימות השבוע 24 שעות ביממה. המרפאה אשר הוקמה בשנת 2002 מטפלת בחיות מחמד רבות מתוך אהבה גדולה ותחושת שליחות.

וטרינר ביקור בית? ד"ר סמואל לשירותכם!
מגוון מרשים ביותר של שירותים ניתן לרכוש המרפאת החיות של ד"ר יובל סמואל כמו: כל סוגי החיסונים, צילומים ובדיקות מעבדה, טיפולי פוריות ואונקולוגיה, וטרינר ביקורי בית, ייעוץ והכוונה ועוד. צוות מקצועי ומסור, אמין ואחראי ביותר.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
מרפאה וטרינרית
 
 
   

 וטרינר חירום: 050-6493693 | דוא"ל: officeks@petholim.co.il

סניף וטרינר תל אביב והסביבה   רח' החשמונאים 107 תל אביב.  טל: 03-5660045
סניף וטרינר כפר סבא והסביבה   רח' ששת הימים 45 כפר סבא .  טל: 09-7604345
סניף וטרינר כפר שמריהו   רח' הזורע 18 א, כפר שמריהו . טל:  050-6493693
סניף וטרינר צור יגאל - ליד כוכב יאיר (חדש)   רח' מצפה ספיר, צור יגאל. טל : 09-8326276
סניף כפר סבא הירוקה   רח' רפפורט 1 – קניון שבירו כפר סבא  טל: 09-7745099
     
מספרי טלפון וטרינר חירום או וטרינר תורן   טל : 050-6493693
 
וטרינר כלבים | וטרינר נייד | מרפאה וטרינרית | סירוס כלב | עיקור כלבים |   
קידום אורגני | קידום אתרים