סניף תל אביב: 03-5660045 / סניף כפר סבא: 09-7604345
    דוא"ל:
 officeks@petholim.co.il
 
   
 
 
  תחומי עיסוק  
 

 
  צרו איתנו קשר  
 

 
 
  עקבו אחרינו  
 
 
 

 
 
     
 

 טיפול בחתול לאחר הכשת נחש

 
 
     
 
למרות שהכשות נחש בחתולים נפוצות קצת פחות מהכשות נחש בכלבים, חתולים הם יצורים סקרנים שאוהבים לצוד ובהתאם לכך אנחנו רואים באביב ובקיץ לא מעט מקרים של הכשות גם אצל חתולים. טיפול בחתול לאחר הכשת נחש חייב להיות מהיר ומומלץ להבהילו לווטרינר בהקדם. לפני כן, כדאי למנוע תזוזה של החתול, כיוון שזה יכול להחמיר את מצבו ומומלץ להחזיק אותו בידיים עד שתגיעו למרפאה הקרובה. נוסף על כך, הימנעו מלנסות לטפל בפצע בכוחות עצמכם. טיפול בחתול לאחר הכשת נחש חייב להתבצע אך ורק על ידי איש מקצוע המוסמך לכך. הצוות במרפאות שלנו בעל ותק ומנוסה באירועים של טיפול בחתול לאחר הכשת נחש ואצלנו תמיד תמצאו וטרינר תורן הזמין 24/7.  
 

הכשת נחש צפע טיפול במרפאה שלנו 

 
אם זיהיתם שחתולכם הוכש על ידי נחש צפע, הבאתו בהקדם לטיפול רפואי במרפאה וטרינרית היא קריטית להצלת חייו. ד"ר יובל סמואל - מרכזים לרפואה וטרינרית מפעיל חמישה סניפים; בתל אביב, בכפר סבא, בכפר-שמריהו, בצור יגאל ובכפר סבא הירוקה. המרפאות שלנו ערוכות למקרים אלו ואנחנו זמינים גם בשבתות ובחגים. טיפול בחתול לאחר הכשת נחש לרוב יכלול בדיקות מעבדה, מעקב אחר תפקוד הלב, מתן עירוי ואנטיביוטיקה. נוסף על כך, הצוות הרפואי שלנו ייתן מענה גם לבעיות בריאותיות נוספות שעלולות לעלות כתוצאה מההכשה, כגון בעיות נשימתיות, בעיות בלב ובמערכות אחרות בגוף.  
 

הכשת נחש צפע טיפול מיידי 

 
ככל שבעל החיים שהוכש קטן יותר ושוקל פחות, כך הסיכון שלו גבוה יותר, במיוחד עבור חיות השוקלות פחות מ-15 ק"ג. לכן חשוב לא להתמהמה ולהעניק לחתול שלכם עזרה באופן מיידי - ולהבהילו לווטרינר בהקדם. אצל ד"ר יובל סמואל - מרכזים לרפואה וטרינרית מוצעים שלל טיפולים וטרינריים מקיפים על ידי צוות של שמונה וטרינרים מנוסים, עם יותר מ-80 אלף לקוחות מרוצים מתל אביב ועד כפר סבא. אם גיליתם שחתולכם הוכש על ידי נחש ארסי, אצלנו תוכלו לקבל את הטיפול המקצועי ביותר עבורו, שזמין עבורכם בכל ימות השבוע, 24 שעות ביממה. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שעה באחד מהמספרים המצויים בראש העמוד ונשמח לעזור לכם לשמור על בריאות חיות המחמד שלכם.  
 
     
     
     
     
     
   

 וטרינר חירום: 050-6493693 | דוא"ל: officeks@petholim.co.il

סניף וטרינר תל אביב והסביבה   רח' החשמונאים 107 תל אביב.  טל: 03-5660045
סניף וטרינר כפר סבא והסביבה   רח' ששת הימים 45 כפר סבא .  טל: 09-7604345
סניף וטרינר כפר שמריהו   רח' הזורע 18 א, כפר שמריהו . טל:  050-6493693
סניף וטרינר צור יגאל - ליד כוכב יאיר (חדש)   רח' מצפה ספיר, צור יגאל. טל : 09-8326276
סניף כפר סבא הירוקה   רח' רפפורט 1 – קניון שבירו כפר סבא  טל: 09-7745099
     
מספרי טלפון וטרינר חירום או וטרינר תורן   טל : 050-6493693
 
וטרינר כלבים | מרפאה וטרינרית | סירוס כלב | עיקור כלבים |   
קידום אורגני | קידום אתרים