סניף תל אביב: 03-5660045 / סניף כפר סבא: 09-7604345
    דוא"ל:
 officeks@petholim.co.il
 
   
 
 
  תחומי עיסוק  
 

 
  צרו איתנו קשר  
 

 
 
  עקבו אחרינו  
 
 
 

 
 
     
 

 מה נשתנה הפסח הזה לבעלי החיים – טיפים

 
 
     
 
חג הפסח הוא החג הכי משפחתי שטומן בחובו ארוחות, טיולים והמולה מסביב. רובנו משתפים גם את חיות המחמד שלנו בחגיגה, כי הם חלק מהמשפחה. אבל, רגע לפני שהחתול או הכלב שלכם עומדים להצטרף, כדאי שתעברו על כמה טיפים והמלצות זהירות לגבי חיות המחמד שלכם בפסח הקרוב כדי לעבור אותו בשלום!
 
שכחו אותי בבית - במידה והנכם מוזמנים לארוחת חג ואתם עומדים להעדר מהבית לזמן ממושך מומלץ להוציא את הכלב לטיול ארוך לפני, על מנת שישתולל ויפרוק מספיק אנרגיה. בנוסף, מומלץ להשאיר עצם ו/או צעצוע שישמשו כתעסוקה ומשחק ובכך תפחיתו למינימום את ה"תאונות" הצפויות בבית בזמן היעדרותכם.

שום, פלפל ושמן זית – אנחנו בטוחים שארוחת החג שלכם ערבה לכל חיך, אבל כדאי שתחשבו פעמיים לפני שאתם נותנים לכלב מזון. שילוב חיות המחמד בארוחת החג הינו דבר מומלץ ואפשרי, אך יש להימנע מהאכלתם בתבשילים ומאכלים מתובלים שונים (בצל,שום),עצמות של עוף, קינוחי שוקולד למיניהם, שעלולים לגרום להרעלות ובעיות שונות של מערכת העיכול כגון שלשולים והקאות.

הפרד ומשול - כלבים וחתולים שפחות "מסתדרים" בקרבתם של הרבה אנשים בכלל וילדים בפרט יש לסגור בחדר או בחצר ולחסוך מהם את ההמולה והרעש של האורחים בחג.

מכות מצרים - צירוף חיית המחמד לטיולים משפחתיים בטבע מומלץ ומאוד מהנה יחד עם זאת,חשוב לזכור כי מדובר בתקופת האביב המתאפיינת בפריחה והתחדשות וטומנת בחובה גם "צרות" שונות כגון: פרעושים וקרציות,פריחות ואלרגיות שונות שמתחילות להופיע בקרב חיות המחמד,הכשות נחש, עקיצות ע"י חרקים שונים. על כן יש לנקוט משנה זהירות ולבצע טיפולים מונעים נגד פרעושים וקרציות, למנוע מבעל החיים לדחוף את אפו לשיחים ומחילות.

גלאט כושר-  חברות המזון השונות מבינות את הצורך של בעלים במזון כשר גם לחיות המחמד, ומייצרות מזון כשר לפסח גם עבור ההולכים על ארבע. לכל המעוניינים – צרו עמנו קשר!.
 
 
לסיכום, כדי שלא תצטרכו בחג הזה להגיע אלינו למרפאה הוטרינרית באמצע ארוחת החג, שימו לב לחיות המחמד שלכם!. אנחנו, בכל מקרה תמיד נהיה שם בשבילכם 24 שעות ביממה גם בשבת ובחג.
 
 
 
ד"ר יובל סמואל מרכזים לרפואה וטרינרית. סניפים: כפר סבא, תל אביב, כפר שמריהו.
 
     
     
     
     
     
   

 וטרינר חירום: 050-6493693 | דוא"ל: officeks@petholim.co.il

סניף וטרינר תל אביב והסביבה   רח' החשמונאים 107 תל אביב.  טל: 03-5660045
סניף וטרינר כפר סבא והסביבה   רח' ששת הימים 45 כפר סבא .  טל: 09-7604345
סניף וטרינר כפר שמריהו   רח' הזורע 18 א, כפר שמריהו . טל:  050-6493693
סניף וטרינר צור יגאל - ליד כוכב יאיר (חדש)   רח' מצפה ספיר, צור יגאל. טל : 09-8326276
סניף כפר סבא הירוקה   רח' רפפורט 1 – קניון שבירו כפר סבא  טל: 09-7745099
     
מספרי טלפון וטרינר חירום או וטרינר תורן   טל : 050-6493693
 
וטרינר כלבים | מרפאה וטרינרית | סירוס כלב | עיקור כלבים |   
קידום אורגני | קידום אתרים