סניף תל אביב: 03-5660045 / סניף כפר סבא: 09-7604345
    דוא"ל:
 officeks@petholim.co.il
 
   
 
 
  תחומי עיסוק  
 

 
  צרו איתנו קשר  
 

 
 
  עקבו אחרינו  
 
 
 

 
 
     
 

 מרפאה וטרינרית

 
 
 
איך בוחרים את המרפאה המתאימה ביותר עבור הכלב או החתול שלכם? מה הן ההשלכות של טפול וטרינרי איכותי? אילו סוגי טיפולים ניתן לרכוש במרפאתו של ד"ר יובל סמואל?

לכל אחד יש את הביטוח הרפואי שלו. כמו כן כל מי שחשוב לו הכלב שלו או החתול שלו מוטב ויתקשר עם מרפאת חיות איכותית על מנת להעניק את השירותים הרפואיים הטובים ביותר. שירותים וטרינריים עבור חיות המחמד שלכם הווה אומר בראש ובראשונה טיפול מונע על מנת לצמצם את הסיכונים ולהגדיל את הסיכויים לחיים טובים ובריאים.

מרפאה וטרינרית איכותית היא גם כזו אשר תיתן מענה במקרים דחופים. לא פעם אנו נתקלים ושומעים על מקרים בהם כלב נדרס או חתול שנפל מגובה, כלב שאכל רעל שפוזר בחצר הבניין או פציעת נשיכה של כלב אחר. כל המקרים הללו מצריכים התערבות מיידית של רופא חיות על מנת להציל את חיית המחמד שלכם. מרפאה וטרינרית ברמה גבוהה תדע לספק את השירותים הנ"ל לאורך כל שעות היממה.

אז מה עוד נרצה לקבל מאותה מרפאה וטרינרית? את הייעוץ המקצועי ביותר והנכון ביותר עבור חיית המחמד שלנו. לכל כלב או חתול יש את הרצונות והצרכים שלו וכמו כן את האופי שלו. ייעוץ והכוונה מקצועיים על פי ההיכרות של רופא החיות עם חיית המחמד שלכם תוכל לוודאי לסייע במתן התנאים המתאימים ביותר, החיסונים הנדרשים והטיפים המועילים לאילוף אפקטיבי.

סיעוד וטרינרי? איך בוחרים את המרפאה הווטרינרית שלכם?
אין ספק שטיפול וטרינרי משמעותי הוא כזה הכולל את סוגי הטיפולים הנדרשים לכלב או לחתול שלכם תחת קורת גג אחת. מעקב צמוד והיכרות של רופא החיות עם חיית המחמד זה הוא יתרון משמועתי ביותר. אצל ד"ר יובל סמואל ניתן לקבל מבחר טיפולים וכמו כן מעקב אישי וצמוד לאורך כך הדרך.

מחפשים רפואה וטרינרית? ד"ר יובל סמואל למענכם!
שלל טיפולים ואפשרויות וטרינריות מתקדמות ביותר לרשות ההולכים על ארבע לאורך כל שעות היממה במשך כל ימות השבוע. שירותים וטרינרים כמו: ניתוחים, טיפולי שיניים, חיסונים ושאר הטיפולים באחריות ובמיומנות. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
סירוס כלב
 
 
   

 וטרינר חירום: 050-6493693 | דוא"ל: officeks@petholim.co.il

סניף וטרינר תל אביב והסביבה   רח' החשמונאים 107 תל אביב.  טל: 03-5660045
סניף וטרינר כפר סבא והסביבה   רח' ששת הימים 45 כפר סבא .  טל: 09-7604345
סניף וטרינר כפר שמריהו   רח' הזורע 18 א, כפר שמריהו . טל:  050-6493693
סניף וטרינר צור יגאל - ליד כוכב יאיר (חדש)   רח' מצפה ספיר, צור יגאל. טל : 09-8326276
סניף כפר סבא הירוקה   רח' רפפורט 1 – קניון שבירו כפר סבא  טל: 09-7745099
     
מספרי טלפון וטרינר חירום או וטרינר תורן   טל : 050-6493693
 
וטרינר כלבים | וטרינר נייד | מרפאה וטרינרית | סירוס כלב | עיקור כלבים |   
קידום אורגני | קידום אתרים