סניף תל אביב: 03-5660045 / סניף כפר סבא: 09-7604345
    דוא"ל:
 officeks@petholim.co.il
 
   
 
 
  תחומי עיסוק  
 

 
  צרו איתנו קשר  
 

 
 
  עקבו אחרינו  
 
 
 

 
 
     
 

 סירוס כלב

 
 
 
מדוע חשוב לסרס כלב? מה היתרונות הבולטים ביותר של מרפאת החיות של ד"ר יובל סמואל? אילו שירותים וטיפולים ניתן להשיג במרפאה החיות של ד"ר יובל סמואל?

אחת הדילמות הקשות ביותר הן לגבי כל נושא הסירוס והעיקור. לכלבים ולחתולים יש את הצרכים שלהם. הזדווגות היא אחת הצרכים המשמעותיים ביותר, אולם עם זאת חשוב מאוד לדעת כי במקרים רבים סירוס כלב הוא אך ורק לטובת אותו הכלב. סירוס ועיקור ימנעו המון סבל של חיית המחמד שלכם, כל מה שנדרש הוא לקבל את השירותים הווטרינריים האיכותיים ביותר.

כלבים וחתולים שאינם מעוקרים ומסורסים מפריעים מאוד לכל הסביבה שלהם. ההתנהגות שלהם כתוצאה מהשתוללות ההורמונים גורמת נזק רב לסביבה כולה. לא פעם אנו עדים למלחמות כלבים כתוצאה מכך, עצבנות יתר, אוננות, יללות בלתי פוסקות (בעיקר אצל חתולים) ועוד כהנה וכהנה התנהגויות. סירוס כלב הווה אומר ירידה הדרגתית של ההורמונים האחראיים על המיניות ובכך חיות המחמד הופכות להיות רגועות הרבה יותר וללא הצורך במגע המיני.

סירוס כלב זה הוא כאמור הליך כירורגי שכיח למדי אולם עם זאת חשוב מאוד כי מי שיבצע את אותו ניתוח עבור הכלב שלכם יהיה בעל הידע והניסיון הנדרשים. בהליך כירורגי זה כמו בכל פעולה פולשנית כזו או אחרת ישנו סיכון כזה או אחר. ד"ר יובל סמואל בעל ניסיון רב בתחום ייחודי זה.

סירוס כלבים? היכן כדי לבצע הליך כזה?
ראשית כל חשוב מאוד לקבל את חוות הדעת המקצועית ביותר. כמו כן מומלץ ביותר לקבל את חוות דעתם של לקוחות מרוצים. למרפאה הווטרינרית של ד"ר יובל סמואל ישנם הרבה מאוד לקוחות שעברו טיפולים מורכבים ביותר וכמו כן טיפולים דחופים ומצילי חיים. המרפאה הוקמה בשנת 2002 ומאז זכו הרבה מאוד הולכים על ארבע לשירותים רפואיים מתקדמים ביותר.

סירוס חתול? מרפאת החיות לשירותכם!
שלל טיפולים מרשים ביותר. תנאי אשפוז ברמה גבוהה תוך הקפדה על מרחב מחיה וסטריליות. שירות אישי ומקצועי לשביעות רצון הלקוחות. סירוס חתולים ושאר הטיפולים באחריות מלאה, במחירים מעולים ובתנאי תשלום נוחים ביותר. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
עיקור כלבים
 
 
   

 וטרינר חירום: 050-6493693 | דוא"ל: officeks@petholim.co.il

סניף וטרינר תל אביב והסביבה   רח' החשמונאים 107 תל אביב.  טל: 03-5660045
סניף וטרינר כפר סבא והסביבה   רח' ששת הימים 45 כפר סבא .  טל: 09-7604345
סניף וטרינר כפר שמריהו   רח' הזורע 18 א, כפר שמריהו . טל:  050-6493693
סניף וטרינר צור יגאל - ליד כוכב יאיר (חדש)   רח' מצפה ספיר, צור יגאל. טל : 09-8326276
סניף כפר סבא הירוקה   רח' רפפורט 1 – קניון שבירו כפר סבא  טל: 09-7745099
     
מספרי טלפון וטרינר חירום או וטרינר תורן   טל : 050-6493693
 
וטרינר כלבים | וטרינר נייד | מרפאה וטרינרית | סירוס כלב | עיקור כלבים |   
קידום אורגני | קידום אתרים