סניף תל אביב: 03-5660045 / סניף כפר סבא: 09-7604345
    דוא"ל:
 officeks@petholim.co.il
 
   
 
 
  תחומי עיסוק  
 

 
  צרו איתנו קשר  
 

 
 
  עקבו אחרינו  
 
 
 

 
 
     
 

 עיקור כלבים

 
 
 
איך בוחרים את רופא החיות לטובת עיקורו של בעל החיים שלכם? מדוע חשוב כל כך לעקר את ההולכים על ארבע? מה הם השירותים המוצעים במרפאה הווטרינרית של ד"ר יובל סמואל?

כל מי שמגדל בביתו כלב יודע כי לא פעם צריך לקבל החלטות לא פשוטות עובר חיית המחמד שלו. אחת ההחלטות המשמעותיות ביותר היא לגבי העיקור או הסירוס של חיית המחמד. קבלת החלטה נכונה ללא ספק תועיל לכלב או לחתול שלכם. עיקור כלבים נעשה בראש ובראשונה מתוך דאגה לבריאותו של הכלב וכמו כן לטובת הסביבה בה גדל הכלב.

עיקור כלבים נדרש בשל אותם צרכים שיש לכלב. ההורמונים המיניים של כלב בגיר והצורך במגע מיני גורמים לא פעם להתנהגויות בעייתיות ביותר של הכלב או החתול. עם זאת מניעת המגע המיני יגרום לכלב שלכם סבל נוראי. על כן העדפה וההמלצה היא לעקר את הכלב שלכם על פי המלצתו של רופא החיות.

ההתנהגויות הבעייתיות גורמות לא פעם לנזק סביבתי כמו תקיפה של בני אדם או של כלבים אחרים באזור, עצבנות יתר, יללות בלתי פוסקות, מרדף וחיפוש אחר נקבות, אוננות וכולי. סירוס או עיקור כלבים מאפשר לרמת ההורמונים לרדת בהדרגה ובכך הופך הכלב להיות הרבה יותר רגוע ושליו. על מנת לעקר את הכלבים בצורה המקצועית ביותר חשוב לקבל את השירותים הווטרינריים מאנשי המקצוע המתמחים בהליכים כירורגיים אלו.

עיקור כלבה? רק אצל ד"ר יובל סמואל?
מרפאתו של ד"ר יובל סמואל הוקמה בשנת 2002 ומאז הוקמו עוד סניפים לטובת ההולכים על ארבע. שירותים וטרינריים איכותיים ביותר ניתנים על ידי צוות רפואי בעל רקורד מרשים ביותר של עשייה. מרפאה וטרינרית בעלת מוניטין רב פועלת לאורך כל שעות היום כולל בימי חג ושבתות וכמו כן שירותים וטרינריים עד בית הלקוח.

עיקור חתולה? מרפאתו של ד"ר סמואל לשירות הלקוחות!
מגוון רחב מאוד שירותים הכולל בין השאר: עיקור חתולים, סירוס, טיפולי שיניים, חיסונים, טיפולי פוריות, ייעוץ והדרכה ועוד. שלל הטיפולים והשירותים במחירים מעולים. שירות אישי ואווירה נעימה ביותר, מעקב צמוד לאורך כל הדרך.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
וטרינר כלבים
 
 
   

 וטרינר חירום: 050-6493693 | דוא"ל: officeks@petholim.co.il

סניף וטרינר תל אביב והסביבה   רח' החשמונאים 107 תל אביב.  טל: 03-5660045
סניף וטרינר כפר סבא והסביבה   רח' ששת הימים 45 כפר סבא .  טל: 09-7604345
סניף וטרינר כפר שמריהו   רח' הזורע 18 א, כפר שמריהו . טל:  050-6493693
סניף וטרינר צור יגאל - ליד כוכב יאיר (חדש)   רח' מצפה ספיר, צור יגאל. טל : 09-8326276
סניף כפר סבא הירוקה   רח' רפפורט 1 – קניון שבירו כפר סבא  טל: 09-7745099
     
מספרי טלפון וטרינר חירום או וטרינר תורן   טל : 050-6493693
 
וטרינר כלבים | וטרינר נייד | מרפאה וטרינרית | סירוס כלב | עיקור כלבים |   
קידום אורגני | קידום אתרים